Firma KAPINO zajmuje się projektem i wykonaniem najnowszej technologii fontannowej. Wykonujemy fontanny do domów, hoteli, restauracji, galerii handlowych. Ze względu na dużą kreatywność, firma zajmuje się również wykonaniem mebli. Jeśli szukasz nowoczesnego i niepowtarzalnego designu, to pomożemy stworzyć Tobie produkt, który ożywi każde wnętrze. Nasze produkty to umiejętne połączenie wzornictwa, funkcjonalności i jakości

Obserwuj nas na:

Realizacja: Easysite.pl

 

REALIZACJE

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości niepowtarzalnych mebli wyróżniających się atrakcyjnym wzornictwem i oryginalnym stylem inspirowanym włoskim designem.
Meble tworzone są z pasją i dużym zaangażowaniem. Nowoczesne wzornictwo dostosowane jest do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Przy tworzeniu mebli postanowiliśmy inspirować się nowoczesna architekturą połączona z materiałami najlepszej jakości. Estetyczne wykonanie zyskuje uznanie klientów

Szkło, szlachetne drewno, bogactwo detali, dbałość o wygodę, bardzo dobre wykonanie daje gwarancje, że każdy mebel będzie jak unikalny element.

 

NOWOCZESNY STOLIK

STOLIK TV

NOWOCZESNY STOLIK

NOWOCZESNA KOMODA

NOWOCZESNY STOLIK

NOWOCZESNY STOLIK